fbpx

Потяги на Рівненщині будуть зупинятися лише для висадки пасажирів

Діліться інформацією з друзями:

Потяги в Україні почнуть курсувати з 1 червня. Проте рішення про відкриття пасажирського сполучення на Рівненщині визначає обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Рівненщині повернути до роботи міський, приміський та інші види транспорту поки що не дозволяють показники захворюваності. На сьогодні динаміка в області негативна: вже зареєстрували 1600 випадків інфікування коронавірусом.Рівненщина входить у трійку областей з найбільшою кількістю виявлених хворих. Послабити карантин в області можна буде тоді коли кількість нових хворих на коронавірус буде менше 150 осіб за 7 днів.

За останні три дні підтверджених хворих в області більше 160, тому поки мова про послаблення карантину йти не може. Очікуємо позитивну динаміку і наступне засідання комісії ТЕБ і НС відбудеться у неділю – наголосив під час онлайн-брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Тож в тих регіонах де не послаблений карантин білети на потяги продаватися не будуть. А пасажири, яки їдуть транзитними потягами через нашу область зможуть виходити, посадка у нас в області – заборонена.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»