fbpx

У рівненській амбулаторії розробляють нові ефективні засоби лікування

Діліться інформацією з друзями:

Професія медика вимагає особливого покликання і дару  допомагати людям. Професія обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. На сьогодні в амбулаторії №5 працює 16 працівників, з них 6 – лікарів та 10 – молодший медичний персонал.

Майже половина з них має вищу та першу кваліфікаційну категорію, що свідчить про високий професіоналізм. Амбулаторія обслуговує понад 9000 населення, з них 2000 – діти.

Приємно відзначити, що наші медичні працівники, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування та профілактики захворювань.

Сердечно вітаємо весь колектив з днем медичного працівника. З цієї нагоди бажаємо Вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, нових вагомих успіхів і перемог, енергії та натхнення для Вашої нелегкої та жертовної праці!

У день професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви – запорука нашого здоров’я. Але все ж таки хочеться відзначити найкращих працівників нашої амбулаторії :

Оніщук Людмила Василівна – сімейний лікар амбулаторії №5

Новак Олена Євгеніївна – сестра медична загальної практики сімейної медицини амбулаторії №5

Єлісєєва Діана Ігорівна – сестра медична дільнична (дитяча) амбулаторії №5

Щербенко Галина Степанівна – молодша сестра медична амбулаторії №5

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире серце. Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре.

Галина Фурик, завідувачка амбулаторією №5


 

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»