fbpx
На Рівненщині вшанували жертви Другої світової війни

На Рівненщині вшанували жертви Другої світової війни

Діліться інформацією з друзями:

У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій в Рівному вшанували загиблих.

Захід присвячений історичному факту, коли 8 травня 1945 року було підписано акт про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини в Європі, тим самим завершено Другу світову війну.

На Рівненщині вшанували жертви Другої світової війни - фото 1

Історики досі не визначили точних втрат. Переважно дослідники сходяться на тому, що на території України впродовж 1939–1945 років, включаючи військових і цивільних, загинули від 8 до 10 мільйонів осіб, а у світі – 65 млн.

Цього року Україна вперше 8 травня відзначає як День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років.

Тож сьогодні з глибокою повагою згадали тих, хто віддав життя в боротьбі з нацизмом.

На Рівненщині вшанували жертви Другої світової війни - фото 2

На знак пошани та неоціненного внеску українського народу у Другій світовій війні рівняни, керівники області й міста, очільники силових структур хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих в тій страшній війні. А також схилили голови перед світлою пам’яттю сучасних українських Героїв.

Досі в Україні 8 травня відзначали День пам’яті та примирення (як пам’ятний день), а 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (як державне свято з вихідним у невоєнний час).

Наразі 9 травня як День перемоги в Україні скасовано.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: На Рівненщині 47 релігійних громад перейшли до Православної Церкви України