fbpx

Тріщини на п’ятах це не просто косметичний дефект

Тріщини на п’ятах це серйозна проблема, а не просто косметичний дефект.

Причинами виникнення тріщин на п’ятах є огрубіння та потовщення шкіри, що призводить до її сухості та розтріскування, а також про наявність грибкової інфекції.

Спочатку тріщини на п’ятах неглибокі. Але якщо їх вчасно не лікувати, вони поглиблюються, запалюються, викликають біль при ходьбі.

Сухість ніг тісно пов’язана із загальним станом нашого організму. Для загального здоров’я потрібно пити достатню кількість води на день. Норма розраховується просто – 30 мілілітрів рідини на кілограм ваги.

Дитячий крем

Найпростішим, доступним у домашніх умовах методом профілактики тріщин на п’ятах є використання дитячого крему. Він не містить ароматичних добавок і є максимально нешкідливим. Кремом слід намащувати стопи після того, як вимили і насухо витерли ноги.

Тепла ванночка

Якщо ж тріщина все-таки з’явилася, допоможуть теплі ванночки і легка обробка ступнів. Наприклад, тепла ванночка з відваром ромашки на 7-10 хвилин. Після ванночки треба потерти п’яти пемзою. Потім змастити підошви живильним кремом.

Гаряча ножна ванночка

Досить гаряча ножна ванночка з розчином звичайної харчової соди теж може допомогти. Тримати в ній ноги треба 15-20 хвилин, потім зняти огрубілу шкіру пемзою. І теж змастити стопи живильним кремом.

Підготувала Світлана КОМІСАРЕНКО