fbpx

Служба таксі безкоштовно возить рівненських медиків

Діліться інформацією з друзями:

Компанія «OPTI» безкоштовно перевозить на роботу і додому лікарів центральної міської лікарні Рівного, в рамках проекту «Місто чекає свого героя», який реалізується спільно з МОЗ.

З початку акції у Рівному (20 березня) компанія здійснила понад 300 поїздок у місті. Лікар може безкоштовно пересуватись з роботи додому або навпаки, інші адреси не приймаються.

У компанії «ОРТІ» повідомили, що нині розглядають додаткові проекти по безоплатному перевезенню людей з гемодіалізом та фармацевтів.


Які легковики найпопулярніші на дорогах Рівненщини?

Дайджест новин від сайту 7 днів за вівторок, 14 квітня


Довідково: компанія OPTI та МОЗ України затвердили для участі в проекті 6 міст (Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Львів, Рівне, Чернівці) та 11 лікарень. МОЗ України передало контакти координаторів (головних лікарів) у містах, де є спалах вірусу Covid-19. Компанія OPTI опрацювала ці контакти, передала їм спеціальний пароль, який лікарі називають при замовленні, зателефонувавши на номер 579. Також фіксується зона посадки та висадки (одна з цих адрес має бути лікарня) інакше виклик не виконується.

У перевізника прогнозують виконати приблизно 2000-2500 поїздок. Цифри нечіткі, оскільки у кожного міста свій тариф, у кожного лікаря своя відстань від лікарні до дому. 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»