fbpx

Ромський рецепт від оніміння рук

Діліться корисною інформацією з друзями:

У 60-х роках минулого століття роми часто ходили по селах і просили милостиню як постраждалі від повені у Карпатах.

При цьому кому ворожили, кому допомагали практичними порадами, а в кого і курку поцуплять.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У діда дуже німіли руки під час сну. Ліки не допомагали. Баба про всяк випадок запитала циганку, чи не знає вона, як вилікувати цю напасть. «Скажу, якщо даси дві курки», – відповіла та. В ті часи грошей у людей майже не було, бо працювали за трудодні. Винесла баба циганці дві курки і та озвучила рецепт.

«Найчастіше, це є результатом передавлення або защемлення нерву через ваше положення увісні. Однак, якщо ви помічаєте часте оніміння кінцівок разом з будь-якими іншими незвичайними симптомами, наприклад онімінням в іншому місці, варто записатись на прийом до лікаря», – стверджує лікар.

Сказала, як буде дід лягати спати, то най бере в руки по сирій нечищеній картоплині, затискає кожну в долоні і спить з ними до ранку. А щоб не випали, одягне на руки шкарпетки. Кожен вечір свіжу картоплю клади.

Дід прийшов з роботи. Баба розповіла про ромський рецепт. Дід розсміявся, сказавши, що бабу знову цигани обманули. Але баба таки вмовила діда. А через два тижні він забув про отерплість рук. І до кінця життя про недугу свою й не згадував.

Степан ГУК

Читайте також: На Рівненщині поліцейські виявили закопане тіло чоловіка біля будинку