fbpx

Дитячий будинок сімейного типу з Миколаївщини знайшов прихисток на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Людмила та Віталій – батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу. У їхній сім’ї, крім двох власних, виховується ще шестеро прийомних дітей. Торік у березні родина була змушена виїхати з міста Снігурівка Миколаївської області на Дубенщину.

Там, на півдні України, їхня сім’я проживала у власному будинку, придбаному за державні кошти. Діти навчались, батьки працювали, вели домашнє господарство. Після окупації частини Миколаївської області родина вирішила евакуюватися та залишити небезпечну територію. Разом з дітьми і домашніми улюбленцями вони приїхали до села Сатиїв, де живуть батьки Людмили. Тут і залишилися.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Потроху обжилися. Батькам-вихователям допомагають покращувати побут – провели воду в будинок, облаштували ванну кімнату, зробили ремонт. Віталій знайшов роботу і працює в пенітенціарній системі. Людмила дистанційно вчителює. Двоє дітей здобувають фах ветеринара у Млинівському коледжі. Решта навчаються у місцевій школі.

– Нині на Рівненщині живуть десятки тисяч родин, які через війну обрали нашу область своїм другим домом, – каже начальник ОВА Віталій КОВАЛЬ. – Наше ж завдання – допомогти таким людям стати повноцінними членами рівненської сім’ї. Аби батьки ходили на роботу, а діти відвідувати освітні заклади. І кожен на своєму місці робив усе від нього залежне для спільної Перемоги.

Зоряна ЖИЛЬЧУК