Рівненська тренерка з йоги поділилася дієвою технікою самозаспокоєння

Діліться корисною інформацією з друзями:

Коли довкола вирують бурі, і щоденні події вселяють тривогу, варто скористатися дієвою дихальною технікою для заспокоєння, зняття тривоги та від панічних атак. Вона називається 7:11, деталями поділилася рівненська тренерка з йоги, дипломований реабілітолог Олена ЧАБАРАЙ.

– Робіть повільний плавний вдих на 7 рахунків та повільний плавний видих на 11. Дихайте таким чином 5-15 хвилин. Якщо не виходить і така пропорція для занадто велика, зменшіть її до 6/10, 5/9 або 4/8, – радить тренерка.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Як працює ця техніка і чому вона дійсно ефективна? Коли людина перебуває в стані спокою, пропорція вдиху та видиху становить 7:11. Тобто вдих відбувається на 7 рахунків, а видих на 11. Тому, коли ми дихаємо саме так, заспокоюється увесь організм. Вмикається парасимпатична система, що відповідає за розслаблення та спокій, відбувається поступове зниження частоти серцебиття та нормалізація тиску, організм переходить у режим спокою, а тривожні думки відпускають.

– Ця техніка здатна замінити навіть потужні транквілізатори. Не нехтуйте нею, опануйте і застосовуйте за найменшої потреби, – радить Олена Чабарай.