fbpx

Перший Центр ментального здоров’я запрацював на Рівненщині

Працюватиме він на базі Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення, за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 64.

«Центр відкрили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської. У Центрі, передусім, обслуговуватимуть військових, їхні сім’ї, родини загиблих та переселенців. Проте послугу з підтримки ментального здоров’я може отримати кожен», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Фахівці Центру готові надавати консультації усім, хто цього потребує: якщо у людини виникли такі симптоми як: тривога, порушений сон чи апетит, дратівливість, агресія, коливання настою, небажання займатися повсякденними справами.

Якщо у сім’ї є людина із розладами психічного здоров’я і рідні не знають як правильно себе вести, як підтримати, що запитати та як розпізнати погіршення стану здоров’я, куди і до кого необхідно звертатися – на ці всі запитання зможуть відповісти у Центрі ментального здоров’я.

Телефон для запису – 067-29-29-681

Діти, віком від 14 років можуть звертатися на консультацію у Центр ментального здоров’я САМОСТІЙНО без супроводу батьків чи опікунів.

Джерело: Рівненська ОВА

Читайте також: Постраждалі від війни українки можуть отримати допомогу