Маски не допоможуть: відомий медик прогнозує наближення піку пандемії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Найстрашніше тільки почнеться… Вірус атакує не тільки легені, а й серце, нирки та нервову систему, – запевняє лікар-інфекціоніст вищої категорії, кандидат медичних наук Віталій Янченко.

Відомий лікар заявив, що Україна поступово входить у пік захворюваності на коронавірус, тому розслаблятися ні в якому разі не можна. І найсумнішу статистику ми спостерігатимемо вже за кілька тижнів. Про це повідомляє інформаційний портал «Факти».
Віталій Янченко зазначив, що вже у вересні варто очікувати піку захворюваності коронавірусною інфекцією. Збільшення захворюваності на його думку, буде через відкриття шкіл. Попри те, що діти переносять цю хворобу легко, вони також легко її і поширюють.7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Так звана верхня точка захворюваності, за словами Віталія Янченка, буде в перші три тижні вересня.

«Я недавно інтернетом консультував групу туристів, які в поході ночували в одному наметі. Всі п’ятеро захворіли, але тільки у одного пацієнта трималася температура 39 градусів, а у інших – 37,5-38,5», – розповів Віталій Янченко, пояснюючи що організм може по-різному реагувати на коронавірус.

Медик розповів, що молодь і люди середнього віку з міцним імунітетом хворіють, може, і частіше, але помирають рідше. У той час як літні люди і люди з хронічними хворобами вкрай важко переносять коронавірус. До того ж, за його словами, вірус атакує не тільки легені, як вважалося раніше, а й інші органи, зокрема серце, нирки, а також нервову систему.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram