fbpx

Ложка меду на ніч творить дива

Про користь меду, мабуть, знає кожен. Втім, не все. Виявляється, якщо комбінувати бджолиний мед з різноманітними корисними домішками та продуктами, то він може по-різному впливати на організм.

Пропонуємо ознайомитися з кількома цікавими способами використання меду з лікувальною метою. Натуральний мед заспокоює, розслабляє та відновлює нервову систему, тому людина відразу міцно засинає. Потрібно вжити на ніч всього лише одну чайну ложку меду та запити її чаєм з ромашки.

Вчені помітили, що спортсмени, які часто вживають натуральний мед, можуть спалювати жир у 10 разів ефективніше за інших. Існує навіть спеціально розроблена медова дієта, в якій цукор повністю замінено медом. Для цього застосовують ложку меду перед сном.

Він здатний також оновити печінку. Якщо здорова печінка – здоровий і весь організм людини. Тому потрібно вживати суміш соку з гарбуза та натурального меду в пропорції 1:1. Якщо приймати цю суміш протягом одного місяця, організм зможе швидко вивести всі токсини та відновити обмінні процеси.

До всього мед, як твердять лікарі, зміцнює імунітет. Змішайте його з часником та приймайте цю суміш по одній ложці перед сном. Засіб можна застосовувати від кашлю.

А ще мед надає енергію. Щоб вранці бути повним сил та бадьорості, потрібно постійно вживати на ніч мед, запиваючи склянкою води з розчиненим у ній соком лимона.

Марія МАТВІЄНКО

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію