Головні лікарі медзакладів Рівненщини проінспектували мобільний госпіталь

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мобільний медичний заклад складається з 20 пневмокаркасних надувних модулів, має 120 ліжко-місць для госпіталізації. За потреби тут можуть прийняти близько 400 осіб для надання медичної допомоги.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Сьогодні начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль разом із представниками ГУ ДСНС в області та головними лікарями медзакладів регіону оглянули госпіталь, проінспектували його потужності, обговорили умови роботи. Лікарі висловили власні думки та пропозиції про організацію надання медичної допомоги в такому закладі.

«Госпіталь належить Державній службі надзвичайних ситуацій України. Його уже розгортали в місцях поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні – інші виклики та рішення. Тому важливо показати лікарям можливості взаємодії ДСНС та медичної служби в області. Фактично сьогодні це підсилення медичної системи», – зазначив Віталій Коваль.

Також головним лікарям нагадали про алгоритм дій при радіаційній і хімічній небезпеці. Медики та рятувальники домовилися, що навчання про порядок дій при виникненні надзвичайних подій чи військових загроз будуть систематично проводитися для всіх лікарів області.