Головні лікарі медзакладів Рівненщини проінспектували мобільний госпіталь

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мобільний медичний заклад складається з 20 пневмокаркасних надувних модулів, має 120 ліжко-місць для госпіталізації. За потреби тут можуть прийняти близько 400 осіб для надання медичної допомоги.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Сьогодні начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль разом із представниками ГУ ДСНС в області та головними лікарями медзакладів регіону оглянули госпіталь, проінспектували його потужності, обговорили умови роботи. Лікарі висловили власні думки та пропозиції про організацію надання медичної допомоги в такому закладі.

«Госпіталь належить Державній службі надзвичайних ситуацій України. Його уже розгортали в місцях поширення коронавірусної інфекції. Сьогодні – інші виклики та рішення. Тому важливо показати лікарям можливості взаємодії ДСНС та медичної служби в області. Фактично сьогодні це підсилення медичної системи», – зазначив Віталій Коваль.

Також головним лікарям нагадали про алгоритм дій при радіаційній і хімічній небезпеці. Медики та рятувальники домовилися, що навчання про порядок дій при виникненні надзвичайних подій чи військових загроз будуть систематично проводитися для всіх лікарів області.