Фактори, які впливають на здоров’я суглобів

Діліться корисною інформацією з друзями:
Сьогодні на суглоби скаржаться не тільки люди похилого віку, а й молодь. Діагнозів  чимало: остеопороз, артрит, артроз. 
Про чи можна максимально зберегти суглоби з віком пише сайт “Країна здоров’я”.
Є  кілька головних звичок, щонегативно впливають на суглоби. Насамперед, це незручне взуття. Високі підбори, тісне взуття, скошені підбори у чоловіків. Зміщується центр тяжкості, отримуємо навантаження на хребет, суглоби, погіршується кровообіг та живлення суглобової тканини. Стежте за взуттям, міняйте на зручне.
Не сприятливим чином на наші суглоби впливає тривала, однотипна робота. Особливо сидячи в офісі. Неминучі застійні явища в тканинах, в результаті погіршується кровопостачання органів і суглобів. Вихід – щогодини перериватися на фізкультхвилинку.
Намагайтеся уникати переохолоджень, холод – ворог наших суглобів, що провокує розвиток запалень.
Впливає їжа. Відмовтеся від продуктів, що закисляють організм: цукор, борошняне, алкоголь, м’ясо. У кислому середовищі чудово почуваються бактерії та віруси. Щоб упоратися з ними, організм починає буквально забирати мінерали з кісток, суглобів, зубів. Насамперед, йдеться про кальцій.
На противагу закисленню додаємо в меню лужні продукти (більше зелені, свіжих овочів).

Вчасно відстежуємо та заповнюємо дефіцити мінералів та вітамінів. При їхній нестачі організму просто нема звідки брати будівельний матеріал для кісткової та суглобової тканини. Дефіцит є практично у всіх.