fbpx

Пенсіонери просять змінити графік перевезень у міських тролейбусах

Внести зміни у графік перевезень у міському електроавтотранспорті просять міську владу люди похилого віку.

Відповідні звернення неодноразово надходили на адресу, як голови депутатської фракції «Рівне Разом» у міській раді Світлани Марчук, так і до голови транспортної комісії Катерини Марчук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Таке звернення лише за один день зібрало півтори сотні підписів.
Одна з причин – аби такі громадяни змогли безкоштовно діставатись до лікарняних закладів для проходження клініко-лабораторних досліджень вже з 09:00, а не як було, – з 10:00, оскільки такі процедури зазвичай припадають на ранкову пору.

22 червня Світлана та Катерина Марчук відвідали комунальне підприємство «Рівнеелектроавтотранс», де ознайомились з його роботою в умовах війни, в тому числі обговорили можливість внесення змін у графік перевезень в міських тролейбусах.

«Ми сьогодні погодили що будемо писати звернення на міського голову та виносити дану ініціативу на розгляд комісії з питань ТЕБ та НС, щоб ці обмеження діяли з 09:00 – 00:00. Таким чином ми не будемо заважати працівникам критичної інфраструктури, які до 09:00 уже будуть працювати на своїх робочих місцях, а пільговики та люди похилого віку зможуть користуватись і їздити по своїх потребах вже з 09:00», – розповіла Катерина Марчук.

Наразі обмеження у місті діють з 10:00. За словами керівника підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Валентина Ткачука, ініціатива від депутаток та пенсіонерів не матиме негативних наслідків для роботи підприємства.

«Пікове навантаження платного пасажира з шостої до дев’ятої ранку. У зв’язку з цим можна зменшити обмеження, щоб пільговик мав їх з шостої до дев’ятої, а не до десятої. Тим більше пільговик – це теж наш пасажир, і ми повинні про нього дбати», – розповів Валентин Ткачук.

Депутатки вже підготували відповідне звернення міському голові Рівного, з метою розгляду даної пропозиції комісією з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

%d блогерам подобається це: