Чим поснідати, щоб потім не переїдати

Діліться корисною інформацією з друзями:

Дослідження даних за участю більш як 9 тис. людей показало, що вживання білкової їжі зранку дозволяє знизити апетит протягом усього дня. Про те, чим поснідати з користю для фігури це пише https://health.nv.ua/

Автори дослідження проаналізували споживання їжі, харчування та фізичну активність 9341 людини, середній вік учасників – 46 років. Експеримент тривав із травня 2011 року до червня 2012 року.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

З’ясувалося, що учасники, які споживали невелику кількість білку під час першого прийому їжі, їли більше упродовж дня. І навпаки, любителі високобілкових сніданків протягом дня залишалися ситими і їли загалом менше.

Також вчені зазначили, що група низькобілкового першого прийому їжі протягом дня їла висококалорійні продукти, такі як насичені жири, цукор та сіль. І вживала менше корисної їжі: зернових, овочів, бобових, фруктів, молочних продуктів та м’яса.

В цілому ті, чий перший прийом їжі містив мало білка, мали нижчу якість дієти, вважають дослідники. Учасники, які не любили білок, також були менш енергійними протягом дня, незважаючи на збільшення загальної кількості їжі, що надходила в організм.

Це наштовхнуло авторів на думку, що люди споживають продукти, щоб спробувати досягти цільового рівня білка. При цьому якщо люди їдять продукти з низьким вмістом протеїнів, вони повинні їсти більше продуктів загалом, щоб досягти своєї мети.

Дослідники рекомендували звернути увагу на вміст білків у раціоні, а також нагадали, що цей нутрієнт є будівельним блоком людського тіла та використовується для регенерації тканин і створення нових клітин.

Це вас теж може зацікавити: