fbpx

У старовинному замку Рівненщини відкрили розважальну локацію для дітей

Діліться інформацією з друзями:

Ігрову кімнату для дітей відкрили в приміщенні Дубенського замку. Її мета – подолати психологічні наслідки війни в ігровій формі. Усе дитяче дозвілля та майстер-класи для дубенчан та внутрішніх переселенців там проводитимуть безплатно.

Як повідомили в Рівненській ОВА, дитячий розважальний центр «Спільно. ЮНІСЕФ» — розгалужена система подібних дитячих кімнат в Україні. Її вдалося відкрити завдяки співпраці Рівненської ОВА та міжнародної організації ЮНІСЕФ.

«Такі локації створюють в усіх містах, де є велика кількість внутрішніх переселенців. Це вже друга локація в Рівненській області. Перша, що знаходиться у місті Рівному, працює ще з початку року. Тут діти матимуть змогу погратися у колі однолітків, а їхні батьки зможуть отримати корисну інформацію. Дякуємо за посмішки на обличчях наших дітей», — резюмувала начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Як зауважив провідний координатор ЮНІСЕФ з надзвичайних питань Мустафа Бен Мессауд, що організація переживає за майбутнє покоління України. Нінке Воппен, голова регіонального офісу ЮНІСЕФ у Львові додала, що основний акцент — увага на світовій підтримці українських дітей.

Фото: Рівненська ОВА.

Читайте також: Донеччина під вогнем. Поліція задокументувала 28 воєнних злочинів росії