fbpx
кримський півострів - україна

26 лютого в Україні — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Діліться інформацією з друзями:

В День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя голова Верховної Ради України звернувся до демократичного світу.

Ми віддаємо шану всім нашим співгромадянам, які цього дня 2014 року вийшли на мітинг у Сімферополі та висловилися на підтримку територіальної цілісності України. Усім, хто ці десять років боровся й наближав інший день — день деокупації Криму. День української перемоги.

Цього дня я звертаюся до демократичного світу. Зберігайте єдність та підтримуйте Україну у її боротьбі. росія не зупиниться в Україні, як вона не зупинилася на окупації Криму, — і повторення сьогодні помилок минулого коштуватиме світу незрівнянно більше.

Про це повідомляє голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Я звертаюся до громадян України й дякую вам за нашу єдність та волю до супротиву. Підтримуємо одне одного у нашій боротьбі — і вона неодмінно принесе нам перемогу й звільнення кожного клаптика української землі.

Крим буде вільним!

Слава Україні!

Читайте також: На Рівненщині попрощались із п’ятьма полеглими Героями

  • Пенсіонер заблукав у лісі в Рівненському районі
    Близько 15 години вчора, 11 липня, до поліції звернулася 59-річна рівнянка: її 68-річний родич, житель села Будераж, по обіді пішов до лісу і заблукав. На щастя, чоловік мав із собою телефон та зумів повідомити, що втратив орієнтир і не може…