fbpx

Застосунок Zello підконтрольний ворогу та використовується ним для пошуку українських патріотів

Діліться інформацією з друзями:

Донедавна українці вважали “Zello” досить безпечним. Разом з тим, спецслужбами нашої країни отримано незаперечні докази того, що  додаток “Zello” став один з каналів отримання розвідувальної інформації російськими спецслужбами.

“Zello”, або так зване соціальне радіо було створено російськими програмістами та набуло широкого поширення через можливість одночасної передачі голосових повідомлень великій кількості людей.

Українські активісти тисячами завантажували “Zello” для координації своїх дій під час Революції Гідності. Після перемоги Майдану і втечі януковича популярність Інтернет-рації перейшла з Києва на український схід.

Донедавна українці вважали “Zello” досить безпечним.

Разом з тим, спецслужбами нашої країни отримано незаперечні докази того, що російським окупантам вдалось отримати та накопичити значні обсяги актуальною технічної інформації про користувачів додатку, що дозволило їм ідентифікувати користувачів зазначеного сервісу. Завдяки такій ідентифікації додаток “Zello” став один з каналів отримання розвідувальної інформації російськими спецслужбами.

Щоб убезпечити себе уникайте від користування “Zello”. Пам’ятайте: “Zello” підконтрольне ворогу та використовується ним для пошуку і боротьби з українськими патріотами!