fbpx

Андрій Шевченко розповів, куди мама та сестра виїхали з України

Діліться інформацією з друзями:

Відомий футболіст з перших днів війни невтомно говорить про неї на весь світ. А його дружина Андрія з дітьми збирають гроші на допомогу біженцям з україни.

В інтерв’ю УП Шевченко заявив, що пишається нашими людьми та президентом, і розказав, скільки сімей збирається прихистити у себе вдома в Лондоні.

За словами футболіста, про початок війни він дізнався від мами, яка йому подзвонила. Три тижні вона та сестра Андрія провели в Києві і лише потім виїхали за кордон.

“Вони не хотіли їхати, хотіли лишитися. 20 днів мама була у себе вдома, але стан здоров’я її почав погіршуватися, тому ми вирішили її забрати. Сестра та мама сіли в машину, забрали двох собак та доїхали до Ужгорода. Зупинились там. Нині вони перейшли кордон та приїхали до Італії”, – розповів Шевченко.

Раніше футболіст уже повідомляв, що готовий прихистити в себе біженців з України. 

“Я запросив дві сім’ї, швидше за все, завтра чи післязавтра запрошуватиму третю. Я подав документи про те, що на даний момент готовий прийняти у себе дві сім’ї, тому що маю дві гостьові кімнати і за площею я можу це зробити. Я подаю документи, вони розглядають мої можливості і будуть визначатися, які сім’ї мені відправляти”, – пояснив Андрій Шевченко.

На запитання, що б він хотів сказати українцям, які зараз боронять свою землю від окупантів, Шевченко зазначив:

“Насамперед я пишаюся, що я українець. Я пишаюся тим, як наші військові з гордістю захищають нашу країну. Я пишаюся нашим президентом, який взяв на себе відповідальність. Він згуртував усіх людей навколо себе. І пишаюся тим, як ми героїчно захищаємо нашу країну. Я хочу побажати всім витримки, стійкості, віри. Ми обов’язково переможемо. Ми повинні бути всі разом, ми маємо бути єдиними. І, звичайно, Слава Україні!”.