fbpx

Як знайти постачальника товарів з Китаю. Де шукати та як перевіряти?

Діліться інформацією з друзями:

Китай – центр світової торгівлі. Вам не здається, — тут виробляють все! Сотні і сотні фабрик працюють цілодобово, щоб забезпечити світ товарами. До речі, кожна третя річ, що вас оточує вироблена китайцями. І якщо 10-15 років тому напис «зроблено в Китаї» лякав, то сьогодні все кардинально змінилося.

На ринку України багато різноманітної продукції з Піднебесної. Тому українські підприємці хочуть розвивати бізнес на поставці китайських товарів. І головне питання – як знайти найкращого постачальника з Китаю?

З чого почати пошук?

Найголовніше – визначитися з товаром, який ви будете продавати. Як показує практика, багато підприємців шукають постачальника, але не знають, чим будуть торгувати. Незнання свого споживача та продукту, попиту та актуальності призводить до розчарування у бізнесі з Китаєм. Щось на кшталт: товар лежить на складі, ніхто його не бере, мабуть, він поганий. Більше не буду замовляти китайське. Отже, перед тим, як шукати постачальника, серед розмаїття китайських товарів оберіть той, який вам потрібен.

Типи постачальників

Постачальники з Китаю умовно поділяються на дві великі категорії:

  • Компанії-виробники, до яких належать фабрики та заводи. Готові працювати з іноземними замовниками за умови оптових закупівель на постійній основі. Їм не цікаво продавати 30-50 одиниць товару. Замовлення зазвичай можливе від 300-500 екземплярів. Багато хто з підприємців вважає, що гуртове замовлення дорівнює знижці. Але в Китаї це не працює. Знижки можна отримати після 4-5 замовлень. Якщо просити одразу, постачальник може навіть погодитися, але за рахунок зниження якості товару.
  • Трейдери або посередники. Перекуповують товар у виробників і продають іноземним підприємцям. Насправді працювати з трейдерами іноді буває вигідно, особливо, коли потрібні невеликі замовлення.

Наша порада: шукати саме постачальника, який продає товари напряму.

Способи, як шукати постачальника

Сучасні підприємці хочуть знайти китайських постачальників за мінімальну кількість часу. Тож поїздка до Китаю відпадає одразу. Сьогодні найкращий варіант пошуку в інтернеті – китайський портал Alibaba – платформа для оптових закупівель. Він працює за принципом «бізнес для бізнесу». Тут зібрані всі китайські постачальники, які надають свої послуги. Зручний інтерфейс, низька цінова політика та різноманітний асортимент товарів – все це полегшує пошук.

Як шукати на Alibaba?

  • пошук по товару – у пошуку на сайті набираєте потрібний товар та обираєте серед запропонованих варіантів;
  • через запит – потрібно оформити замовлення на товар, а постачальник знайти вас самостійно.

Варто пам’ятати, серед китайських постачальників багато шахраїв. Тож перевіряйте партнера перед там, як зробити замовлення. Що варто перевірити та на що звернути увагу:

  • подивіться на фото товару, опис ключових характеристик
  • наявність сертифіката на продукцію
  • відгуки реальних клієнтів
  • вартість не повинна сильно відрізнятися від ціни у конкурентів
  • робіть безпечні платежі, що є на Alibaba

Крім цього, постачальник повинен орієнтуватися у питаннях доставки товару в Україну. Добре, якщо він вже співпрацює з Україною, або у нього є досвід роботи з іноземними замовниками.

 Пошук постачальника – довготривалий та відповідальний процес, який потребує певних знань та розуміння особливостей спілкування з китайськими колегами. На щастя, його можна доручити професіоналам. Таку послугу надає своїм клієнтам компанія М3Cargo. Фахівці знаходять постачальників з урахуванням ваших критеріїв, допоможуть з укладанням договору та доставлять ваш вантаж в Україну.

Читайте також: У Рівнеоблводоканалі нагадали, що не можна спускати в каналізацію