Астрологи назвали знаки, яким потрібно поберегтися в період ретроградного Меркурія

Діліться корисною інформацією з друзями:

Астрологи попередили тих, кому максимально потрібно берегти себе в період ретроградного Меркурія (29 грудня – 18 січня).

Останній цикл ретроградного Меркурія цього року розпочнеться вже 29 грудня. З цього дня і до 18 січня знаки Зодіаку можуть переслідувати невдачі. Зриватимуться плани та домовленості. Деякі знаки чекає справжня небезпека. Астрологи радять з 29 грудня по 18 січня бути дуже акуратними і не наражати свій організм на небезпеку.

Діва

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Дівам потрібно уникнути прийняття важливих рішень, продажу або покупки чогось дуже дорогого, підписання важливих документів. Подібні дії можуть стати причиною серйозних репутаційних і фінансових втрат. Зірки кажуть, що будь-який необдуманий вчинок в бізнесі може закінчитися банкрутством.

Скорпіон

По п’ятах за Скорпіоном ходять неприємності зі здоров’ям. У період ретроградного Меркурія їх може турбувати шлунок, боліти серце, також великий ризик отримати серйозну травму – перелом кінцівки.

Козеріг

Козероги можуть щось собі зламати або отримати сильний удар. Травма буде пов’язана з виконанням фізичних завдань – тренуваннями, поїздками, походами кудись, екстремальними розвагами, знаходженням в не дуже безпечних місцях.

Риби

Представників цього знака Зодіаку в період ретроградного Меркурія можуть турбувати старі травми. Зірки кажуть, що може бути ускладнення якоїсь хвороби, яке призведе до лікарняної палати і навіть може виникнути потреба зробити операцію.