Вишиванку волинського бренду отримав Шварценеггер

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вишиванку Луцького бренду подарував акторові Арнольду Шварценеггеру українець Влад Кабанець, який працює в Торонто на зйомках серіалу з зіркою.

Чоловік каже, що вирішив це зробити спонтанно на знак вдячності за підтримку України. Влад Кабанець у 2013 році переїхав з Бучі до Канади, де працює актором у Торонто.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За його словами, хоча в Торонто багато українців і всі вони мають вишиванки і носять їх, купити сорочку не так просто.

В одному з великих магазинів випадково знайшов вишиванку волинського виробника. «Вона прийшла до мене і все. Я не дивився ні на марку, ні на що, – розповідає Влад Кабанець. Хлопець розповів Суспільному, що з Арнольдом Шварценеггером були знайомі, але актор не знав, що Влад з України.

“А тут я підійшов до нього і сказав: привіт, я з України, я б хотів від імені всіх українців, подякувати тобі за підтримку і подарувати маленький презент та дістав цю вишиванку. Він на неї подивився і сказав, що вона дуже схожа на його національну австрійську сорочку. А я пожартував, кажу: напевно, ви здерли її у нас, хлопці”, — розповідає Влад Кабанець.

Чоловік каже, що Арнольд Шварценеггер багато знає про Україну та підтримує українців під час війни. Після того, як Арнольд отримав українську вишиванку це черговий раз підняло інтерес міжнародного суспільства до України, – говорить Влад Кабанець.

“По-друге, я так само розумію, що хлопці, які на передовій, які нас захищають вони так само виросли на “Термінаторі”, гралися в термінаторів, як були малими. Я думаю, що для них підтримка Арнольда – вона, хоч трошечки, але, як мінімум, підійме настрій”, — каже українець.

З його слів, в Канаді з першого дня повномасштабного вторгнення вважають українських військових справжніми героями та підтримують Україну на всіх рівнях.