В росії знову намагалися підпалити військомат

У Череповці Вологодської області рФ затримали підлітків, які намагалися кинути коктейлі Молотова у вікна військкомату.

За словами мера міста, 16-річні підлітки кинули «пляшки із запалювальною сумішшю» у вікна офісу Росреєстру, оскільки переплутали їх із вікнами військкомату.

Коротку хроніку підпалів воєнкоматів у Росії подає видання Флот2017, повідомляв Цензор.НЕТ. 

Раніше, у Луховицях, Московської області 21-річний місцевий житель 28 лютого підпалив військкомат на знак протесту проти війни, що почалася. Після затримки він розповів, що хотів знищити архів із особистими справами призовників, щоб завадити мобілізації. Через два тижні він утік із поліцейського відділку.

У березні військкомати спалахнули у Воронежі, Свердловській та Іванівській областях. У всіх випадках місцеві жителі кидали у вікна закладів пляшки із запальною сумішшю. Молодиків, які влаштували пожежу у Свердловській та Іванівській областях, затримано. Обоє пояснили свої вчинки тим, що хотіли зірвати призовну кампанію на тлі бойових дій в Україні.

У квітні коктейлями Молотова закидали військкомат у селищі Зубова Поляна у Мордовії. Тут протестувальники досягли свого — призовну кампанію було зупинено. У військкоматі згоріли кімнати, де зберігалися дані призовників. 

4 травня закидали “коктейлями Молотова” військкомат у Нижньовартовську Тюменської області.

Весняний призов у Росії розпочався 1 квітня і завершиться 15 липня. В армію мають відправити 134 500 людей.

Російська влада неодноразово стверджувала, що призваних не відправлятимуть воювати в Україну. Проте вже 9 березня міноборони вперше визнало, що в Україні воюють строковики, і розповіло про попадання кількох із них у полон. 

Діліться корисною інформацією з друзями: