Українських фахівців допустили на місце падіння ракети у Пшеводуві — Кулеба

Діліться корисною інформацією з друзями:

Українських фахівців вже розпочали роботу на місці трагедії у Пшеводуві, де внаслідок падіння ракети 15 листопада загинули двоє людей.

Про це у своєму твіттері повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Українські фахівці вже працюють на місці трагедії у Пшеводові, спричиненій ракетним терором Росії проти України”, — написав він.

Кулеба подякував польській стороні за надання доступу спеціалістам.

“Ми продовжимо нашу співпрацю відкрито і конструктивно, як це роблять найближчі друзі”, — підкреслив міністр.

Анджей Дуда прокоментував падіння ракети на території Польщі: Нато та Польща – у стані бойової готовності

Раніше офіційний представник МЗС Польщі Лукаш Ясін повідомив, що українським експертам буде наданий доступ до місця трагедії, наголосивши, що спочатку мають бути “деякі юридичні заходи, щоб створити гарний простір для їхньої експертизи”. Він додав, що влада Польщі очікує отримати результати розслідування падіння ракети в найближчі кілька днів.

Нагадаємо, 15 листопада після масованої атаки РФ по Україні польські ЗМІ повідомили, що у містечку Пшеводув у Грубешівському повіті, розташованому за 5 кілометрів від кордону з Україною, стався вибух. Associated Press з посиланням на джерело в розвідці США повідомило, що російські ракети перетнули кордон Польщі. Згодом МЗС Польщі підтвердило, що ракета російського виробництва впала на території країни, убивши двох людей. Посла РФ викликали до міністерства.

Це теж може вас зацікавити: