У Британії невдовзі з’являться нові банкноти 

Діліться корисною інформацією з друзями:

Банкноти нових фунтів стерлінгів з портретом короля Чарльза III будуть представлені до кінця 2022 року і надійдуть в обіг до середини 2024 року. Про це заявили у Банку Англії, повідомляє Politico.

«Портрет Його Величності з’явиться на існуючих дизайнах усіх чотирьох полімерних банкнот. Це буде продовження поточної полімерної серії, і жодних додаткових змін до дизайну банкнот не вноситиметься», — йдеться в заяві банку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Таким чином, зображення нового короля Великобританії з’явиться на існуючих дизайнах усіх чотирьох банкнот із полімеру: 5, 10, 20 та 50 фунтів стерлінгів.

Нові грошові знаки з портретом Чарльза III також з’являться в Австралії, Канаді, Новій Зеландії, Ямайці та низці інших країн, де британський монарх формально є главою держави.

Відповідно до вказівок королівської родини, щоб звести до мінімуму екологічні та фінансові наслідки зміни монарха, існуючі запаси банкнот із зображенням королеви Єлизавети II, як і раніше, залишаться у вільному обігу.

Їх вилучатимуть з обігу лише у разі зносу чи пошкодження. Вони циркулюватимуть разом з тими, які присвячені королю Чарльзу III.