fbpx

Степанов назвав причину рекордної захворюваності на COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сьогодні на брифінгу розповів, що основою причиною рекордного збільшення нових випадків коронавірусу є недотримання громадянами карантину.

– Те, що ми перестали дотримуватися тих правил, які встановлені в країні, які рекомендує МОЗ – ми бачимо ті цифри, які кожного дня я безпосередньо озвучую. І це головна причина. Так, ми збільшуємо кількість тестувань. Але є ще інші речі, які прямо вказують на поширення коронавірусної хвороби, – наголосив містр.

Він зазначив, що ситуація з коронавірусом погіршується у Львівській та Закарпатській областях, а також у місті Києві. Зростає кількість людей, які звертаються з підозрою на COVID-19, окрім контактних осіб.

Степанов повідомив, що за минулу добу загалом було здійснено 18247 тестів на коронавірус, з них 10 896 методом ПЛР і 7351 методом ІФА.

За минулу добу, 12 червня, в Україні зафіксували рекордні 753 випадки зараження коронавірусом.

Перед цим дві доби в Україні фіксували більше 680 нових випадків захворювання на COVID-19, у той час як раніше статистика трималася в межах 300-500.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив цю ситуацію «усуненням черги» з тест-зразків.

Президент Володимир Зеленський закликав уряд терміново встановити причини зростання захворюваності на коронавірус в Україні і тільки після цього вирішувати, чи посилювати карантин.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»