Рівненський «Верес» на півдорозі до першої ліги

Перший із двох матчів стадії плей-офф за вихід до першої ліги чемпіонату України рівненський «Верес» завершив перемогою. Рівняни у Млинові здолали «Черкащину» і зробили перший крок до підвищення у класі.

Перший тайм матчу пройшов у більш менш рівній боротьбі, хоча й за незначної переваги господарів. Команди придивлялися одна до одної, тому перша половина гри пройшла майже без моментів.

А ось з початком другого тайму рівняни активізувалися. І це принесло результат. На 55-й хвилині після подачі кутового з лівого флангу по воротах пробивав Ігор Солдат. Воротар гостей зреагував, але м’яч влучив у поперечину і відлетів до Сергія Петька. А той уже переправив його у сітку воріт суперника — 1:0.

«Верес» продовжував атакувати. І вже на третій доданій хвилині Валерій Кучеров вивів точною передачею один на один з воротарем Антона Яременка, який і встановив остаточний результат — 2:0.

Отож, «Верес» на півдорозі до першої ліги. Матч на полі суперника має відбутися 20 серпня.