fbpx

Путін закликає Київ сісти за стіл переговорів

30 вересня президент росії володимир путін розпочав виступ у Кремлі на церемонії «приєднання» до рф тимчасово окупованих територій України після проведення там псевдореферендумів.

На так званій церемонії підписання були присутні високопосадовці росії, зокрема міністр оборони рф Сергій Шойгу та глава Чечні Рамзан Кадиров. Водночас Патріарх РПЦ Кирил не зміг бути присутнім на заході через позитивний тест на коронавірус.

“Народ зробив свій вибір, однозначний вибір. Сьогодні ми підписуємо угоду про включення ДНР/ЛНР, Запорізької та Херсонської областей. Я впевнений, що федеральні збори підтримають конституційні закони про прийняття та формування 4-х держав, нові регіони в Росії, 4 нових суб’єкта РФ», – сказав Путін на початку свого виступу.

У диверсії на «Північному потоці» путін звинувачує «англосаксів:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

«Англосаксам вже мало санкцій, вони перейшли до диверсій, організувавши вибухи на трубопроводах, фактично приступили до знищення загальноєвропейської інфраструктури. Кому вигідно – той і зробив».

Стосовно неприйнятних цінностей Заходу та ґендерів він наголосив, що вони не хочуть щоб у нас тут замість мами та тата були батько номер один, номер два, номер три. Для нас все це є неприйнятним».