fbpx

Жінка виростила буряк вагою понад 5 кілограмів (фото)

60-річна Катерина Шевчук із села Черепашинці (Вінничина) виростила гігантський буряк. Без жодних домішок, чи добрив – коренеплід виріс рекордної величини. Коли овоч поклали на ваги – не повірили власним очам. На табло висвітилося 5 кілограмів 450 грамів.

Раніше родина не мешкала в сільському будинку і городину не вирощувала. А цього року на необробленій землі вперше посадили буряки. Насіння купували на ринку. В мережі про цей сорт прочитали, що максимально можна отримати овоч вагою до 500 грамів. Аж тут майже у десять разів більше! Всі дивуються, що так вийшло, бо ж нічим не підживлювали, нічим не обробляли. Але за своїм городом доглядали ретельно.

Інші буряки у господарки вродили в середньому по два кілограми кожний. То ж вона цілу сітку віддала сусідці Анастасії Зеленій, аби та куховарила.

«Я вирішила приготувати борщову заправку. Довго мізкувала як це ж його розрізати, довелось рубати сокирою. Десь півгодини тільки очищувала. А всередині овоч такий солодкий, мов яблуко. Після зважування буряк порізала соломкою та помістила у морозильну камеру, то ж цілу зиму готуватиму український борщ. До речі, ми вже готували стави з буряком, вони вийшли смачними та поживними. Хоча чоловік сварився, що треба було залишити і звернутись до Книги рекордів України», – розповіла Анастасія Зелена.

Джерело: Вінниця інфо