На одній із ниток нафтопроводу Дружба стався витік

Діліться корисною інформацією з друзями:

Польський трубопровідний оператор PERN повідомив, що ввечері 11 жовтня було виявлено витік на одній із ниток нафтопроводу Дружба. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії, – пише https://biz.nv.ua/ .

Витік виявили на одній із двох ниток західної ділянки трубопроводу — приблизно за 70 кілометрів від Плоцька. Це основний маршрут, яким сира нафта потрапляє до Німеччини.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тиск у пошкодженій трубі було негайно вимкнено. Друга нитка нафтопроводу працює без змін.

Інші елементи інфраструктури PERN, у тому числі Поморська ділянка, якою сира нафта танкерами транспортується до Польщі, а потім і до Німеччини, працюють у штатному режимі.

Місце події охороняється.

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо про різке падіння тиску в російському газопроводі Північний потік-2, а наступного дня з’явилися повідомлення про таку саму проблему на Північному потоці-1. Обидва газопроводи, що проходять дном Балтійського моря біля берегів Швеції та Данії, в цей час не працювали, але були заповнені технічним газом.

Інцидент стався на глибині близько 70 метрів неподалік данського острова Борнхольм у Балтійському морі — одразу за межами територіальних вод Данії, але у її винятковій економічній зоні.

Загалом у ці дні було зафіксовано три потужні витоки. 29 вересня берегова охорона Швеції повідомила про четвертий витік газу.

Професор Шведського національного сейсмоцентру SNSN Б’єрн Лунд заявив, що на маршрутах залягання трубопроводів сталися підводні вибухи , очевидно, штучної, а не геологічної природи.

У компанії Nord Stream AG заявили, що оцінити терміни відновлення працездатності газотранспортної інфраструктури поки що неможливо.