fbpx

Ляшко запевнив, що в Україні не скасовуватимуть адаптивний карантин

Діліться інформацією з друзями:

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на сьогоднішньому брифінгу виключив скасування адаптивного карантину та повернення до жорстких обмежень по всій країні через зростання кількості нових випадків COVID-19.

«Наразі ми не розглядаємо питання повернення одномоментного до більш жорстких заходів, оскільки на території України працює адаптивний карантин. Для цього визначені три базові індикатори (інцидентність, завантаженість ліжок, охоплення тестуванням)», – заявив головний санітарний лікар.

Ляшко пояснив, що якщо в області три дні поспіль один з цих показників перевищує допустиму норму, то обласна влада зобов’язана провести засідання комісії ТЕБ та НС і визначити причини сплеску захворюваності.

«…Визначити ту сферу економіки, яка дає найбільшу кількість негативних результатів щодо поширення коронавірусу на території цієї області, і повернуться в бік зменшення пом’якшення, яке було запроваджено на попередньому етапі, в бік більш жорстких норм», – сказав він.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом в Україні перевищила 30 тисяч. З початку пандемії померли 880 пацієнтів, майже 14 тисяч осіб уже одужали.

За даними МОЗ, за минулу добу в країні зареєстровано 753 нові випадки інфікування коронавірусом, 409 осіб одужали, 10 пацієнтів померли. Уперше з початку пандемії добовий показник нових випадків COVID-19 перевалив за 700. Протягом попередніх двох днів фіксували більше 600 хворих щодня.

Головний санлікар повідомив, що сплеск нових випадків зараження коронавірусом, який спостерігається протягом останніх трьох днів, пов’язаний з пом’якшенням карантинних заходів і з тим, що підприємства не дотримуються протиепідемічних норм.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»