fbpx

Куди поїдуть рівняни подорожувати у червні

Діліться інформацією з друзями:

Європейський союз планує відкрити внутрішні кордони вже до середини червня. У Єврокомісії дійшли висновку, що відновлення поїздок не слід затримувати на більш тривалий термін. Це негативно позначається на житті мільйонів громадян ЄС.

На початку травня відкрилися три прикордонні переходи між Італією і Швейцарією, які були закриті ще в середині березня у зв’язку з пандемією коронавіруса в Європі. 

Країни Балтії, а саме Литва, Латвія і Естонія відкрили внутрішні кордони 15 травня. Відповідно до меморандуму, з цього дня відновлюється вільний перетин кордонів трьох країн для їхніх громадян і людей, що мають право на проживання – за умови, що вони не мають характерних для коронавірусу симптомів. Також, починаючи з цієї дати, після перетину кордонів не потрібно проходити 14-денну самоізоляцію, за винятком випадків, якщо людина подорожує з-поза меж цих трьох балтійських країн.


  • Вже з липня Грузія відкриє кордони для українських туристів

Незважаючи на такі позитивні зміни всередині Європейського Союзу про відкриття зовнішніх кордонів поки не йдеться. Згідно з рекомендаціями Єврокомісії, зовнішні кордони варто тримати закритими до 15 червня, хоча цей термін може бути продовжений. Так що рівнянам планувати подорож першого місяця літа в Європі не варто. А от в липні це вже може бути більш реально. Найсерйозніші наміри відкрити кордони з 1 липня має Грузія, а також Чорногорія і Греція.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»