fbpx

Колишня міністерка, уродженка Рівного, стане послом України в США

Діліться корисною інформацією з друзями:

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підтвердив інформацію про призначення Оксани Маркарової на посаду посла України в США.

У себе в Facebook він написав, що «процедура її оформлення запущена, але традиційно займає певний час».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Нинішній посол України у Вашингтоні Володимир Єльченко є класиком української дипломатії, претензій до його роботи немає, але принцип ротації в дипломатії ніхто не скасовував… Зваживши всі аргументи, я запропонував кандидатуру Оксани Маркарової», — зазначив Кулеба.

За його словами, у разі призначення Маркарової «Україна вперше матиме у Вашингтоні посла, яку добре знають і в Адміністрації США, зокрема в Держдепі та Міністерстві фінансів, так і у МВФ».

«Про те, що Маркарову відправляють лише вибивати гроші з МВФ — це маячня. Важлива правда також в тому, що Маркарова буде перша в історії пані посол України в США. Це безумовні плюси», — додав глава МЗС.

Раніше про рішення призначити Маркарову послом України у США написало видання DT.UA із посиланням на джерела в Офісі президента та Міністерстві закордонних справ.

«Ідею вніс Андрій Єрмак. Необхідно вирішувати питання з МВФ. Грошей немає. А Маркарова там на хорошому рахунку», — поділилися в ОПУ мотивами такого рішення.

Джерело: https://nv.ua/

Наша довідка:

Оксана Сергіївна Маркарова, народилася 28 жовтня 1976 року, у м. Рівне.

З 8 червня 2018 року виконувала обов’язки, а з 22 листопада 2018 року до 4 березня 2020 року — Міністр фінансів України. Після відставки з посади міністра заснувала Фундацію розвитку ринку капіталу та запустила стартап Archidata