fbpx

Карантинні заходи хочуть посилити

Діліться інформацією з друзями:

Заборонити перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах, автобусах і маршрутних таксі – це одна з ініціатив Уряду для убезпечення українців від коронавірусної інфекції, ухвалених на засіданні сьогодні вночі. Про це повідомляться в офіційному телеграм-каналі глави Кабміну Дениса Шмигаля.

Сьогодні вночі на засіданні Кабміну ухвалено низку ініціатив з метою убезпечити людей від коронавірусної інфекції.

Отже, Уряд підтримав рішення ЗАБОРОНИТИ:

  1. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні;
  2. Перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах, автобусах і маршрутних таксі;
  3. Із 17 березня закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачі (ресторани та кафе можуть виконувати доставку їжі);
  4. Масові заходи за участі більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями;
  5. З 18 березня перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення (за погодженням відповідних міністерств).

Крім того було вирішено:

  • Обмежити експорт продуктів харчування за визначеним Урядом переліком;
  • Запровадити в Чернівецькій та Житомирській областях режим надзвичайної ситуації з 17 березня 2020 року;
  • Не допускати на атомні станції та міста-супутники працівників з ознаками респіраторних захворювань та посилити санітарно-пропускний контроль для персоналу.

«Заходи жорсткі та кардинальні. Але здоров’я і життя наших громадян важливіші за тимчасові незручності. Прошу всіх із розумінням поставитися до запроваджених обмежень і попіклуватися про себе та своїх рідних», – наголосив глава Уряду.

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»