fbpx
Іран погрожує Зеленському після його виступу у Конгресі США

Іран погрожує Зеленському після його виступу у Конгресі США

Діліться інформацією з друзями:

Спікер Міністерства закордонних справ Ірану Нассер Канаані засудив “неодноразові звинувачення та грубі висловлювання” президента України на адресу Ісламської Республіки Іран у Конгресі США.

Нагадаємо, що Президент України в Конгресі США звинуватив Іран у тому, що країна допомагає російським окупантам вбивати українців.

«Росія знайшла спільника у геноцидній політиці – Іран. Їхні вбивчі дрони, що йдуть в Росії сотнями, стали загрозою для нашої критичної інфраструктури. Тож один терорист знайшов іншого», – заявив глава держави.

Як повідомляється на сайті МЗС Ірану, Канаані сказав, що Іран неодноразово відповідав “на безпідставні звинувачення” щодо безпілотників, висунутих українськими офіційними особами проти Ісламської Республіки. За його словами, Ісламська Республіка Іран не постачала жодної військової техніки жодній із сторін для використання у війні в Україні.

“Офіційний представник МЗС Ірану також зазначив, що Іран завжди поважав територіальну цілісність усіх країн, зокрема України, і що “пану Зеленському краще знати, що стратегічне терпіння Ірану щодо таких необґрунтованих звинувачень не безмежне”, – йдеться у заяві.

Канаані також “порадив українському президенту здобути урок із долі деяких інших політичних лідерів, які задовольнялися підтримкою США”.

Читайте такожСкільки коштував військовозобов’язаному виїзд з країни