fbpx

Голосування за звання “Міс Україна” розпочалося попри скандал

Голосування за звання “Міс Україна” розпочалося. Інтернет розслідування щодо кандидатки на звання “Міс Україна” провів відомий ютуб блогер та волонтер Andrii Luzan.

Блогер, комік, волонтер, засновник ютуб-каналу Андрій Лузан провів власне інтернет розслідування і вимагає бойкотувати конкурс краси. Він звернув увагу на те, що деякі конкурсантки “Міс Україна”не живуть в Україні та мають відношення до росії.

Оксана Магера з Хмельницької області відвідує російські ресторани, пише дописи російською мовою та планувала стати зіркою росії. У відповідь Лузану Оксана нагадала, що він писав пости російською мовою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Виникли питання і до Катерини Чувашової з Дніпропетровської області, яка є дочкою співробітника ФСБ. Андрій Лузан знайшов фото, де інша учасниця конкурсу Ірина Піляєва супроводжує московського ресторатора Олександра Орлова. До 2022 року він був одним зі співвласників конкурсу краси.

Андрій зазначив, що в першу чергу питання мають бути до організаторів конкурсу. Він закликав не виявляти агресії до всіх конкурсанток. З ним зв’язались родичі деяких дівчат і розповіли про те, що дівчат затягують в конкурс вговорюваннями та маніпуляціями.

Національний конкурс «Міс Україна» проводиться в Україні щороку з 1991 року. Це проект, який має ексклюзивне право представляти Україну на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth та Miss International. 2023 року вперше представницю України на “Міс Світу” обере не професійне журі, а українці шляхом онлайн-голосування.