fbpx

Завтра Рівне прощатиметься з Захисником Дмитром Ільчуком

На захист країни за покликом серця стають кращі сини нашої країни. Вони не чекають повістки, щоб боронити рідну землю, а стають до лав війська, щоб боронити тих, кого люблять.

Саме так вчинив і наш мужній герой Дмитро Ільчук, якого завтра проведемо в останню земну дорогу на майдані Незалежності у Рівному.

Дмитро Ільчук.

Дмитро Ільчук народився 13 листопада 1991 року. Навчався в школі у місті Острог, а далі продовжив навчання у рівненському автотранспортному технікумі. За спеціальністю не працював, але мав золоті руки: працював столяром, виконував внутрішні роботи різної складності.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Наш герой служив в армії, а коли почалося повномасштабне вторгнення, не хотів чекати, коли прийде повістка, а шукав можливості бути корисним державі та війську.
Хотів вступити до лав Національної гвардії, а потім доля склалася так, що Дмитро Ільчук став бійцем полку “Азов”.

У червні цього року військовий розпочав навчання, а після півтора місяця, відправився з побратимами в зону бойових дій.

В середині серпня він взявся до виконання бойових завдань у Луганській області. А вже 7 вересня старший солдат Дмитро Ільчук загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області.

Наш Герой був мужнім, сміливим, щирим та відданим своїй родині та Батьківщині. На жаль, тепер Дмитро став воїном війська Небесного.

Прощання з Героєм відбудеться о 10 годині 13 вересня на Майдан Незалежності.
10:40 – виїзд до м. Острог, де відбудеться чин похорону та поховання.

Рівненська міська рада

Читайте також: Безпека громадян у воєнний час: на Рівненщині обговорили важливу тему сьогодення