fbpx

Частина “вагнеровцев” підійшла до кордону Литви

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

У четвер, 3 серпня президент Гітанас Науседа зустрівся з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким у Сувалках, щоб обговорити безпекову ситуацію на кордоні та загрози, які створює у Білорусі група «Вагнера».

Глава країни поділився тривожною інформацією про те, що біля литовського кордону в Гродно дислокувалися бійці “Вагнера”.

Про це повідомляє литовська медіакомпанія LRT .

«Кількість бойовиків Вагнера, які дислокуються на території Білорусі, вже перевищує 4 тисячі. або близьке до цього числа. «Частина ПВК «Вагнера» підійшла до нашого кордону, зайнявши позицію в районі Гардина, а це означає, що ця ситуація дуже зручна для організації провокацій як на кордоні Польщі та Білорусі, так і на кордоні Литви та Білорусі», – сказав президент Науседа в Польщі.

«Ця ситуація дуже зручна для організації провокацій як на кордоні Польщі та Білорусі, так і на кордоні Литви та Білорусі», – відзначив глава литовської держави, назвавши присутність російських наймачів в Білорусі «доповнюючим і дуже важливим фактором ризику безпеки».

За словами глави країни, заходи вже вжиті, охорона литовського кордону посилена, підготовлені та оновлені плани прикриття кордону, які передбачають посилення і з боку армії.

Читайте також: Джордж Клуні закликав світ ліквідувати ПВК «Вагнер»

  • Досвід британської колеги вивчали фахівці Рівненської обласної лікарні
    Дебора Грей, відома британська ерготерапевтка та співзасновниця сучасної реабілітаційної дисципліни, нещодавно завітала до Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, щоб поділитися своїм досвідом з фахівцями Обласного центру реабілітації. У лікарні відзначили, що внесок Грей у розвиток стандартів та інноваційних…