fbpx

Революція у мобілізації: оберіть вакансію в української армії

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

З початком повномасштабного вторгнення команда LX почала професійний рекрутинг до українського війська: підрозділів ЗСУ, НГУ, Міноборони, ГУР та інших військових структур. 

Про це повідомляє рекрутингова агенція Lobby X.

Перші вакансії були опубліковані ще в березні 2022 року, системна робота військового напряму почалася влітку минулого року. За цей час понад 1 500 людей долучилося до української армії з допомогою Lobby X. 

Платформа працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X пропонує новаторський підхід до приєднання до військової служби, дозволяючи людям самостійно обирати підрозділ і посаду для виконання обов’язків. Для цього потрібно лише надіслати резюме на вибрану вакансію.

Сайт представляє вакансії різноманітних профілів: від бойових і медичних до креативних та IT. Запрошуються спеціалісти з галузей, таких як відеографія, PR, бізнес-аналітика, дизайн, управління персоналом, IT-розробка, водії, сапери, розвідники, снайпери, лікарі та інші.

Агенція виступає посередником між особою, яка бажає приєднатися до армії на конкретну посаду, та військовим підрозділом. Платформа розміщує вакансії на своєму ресурсі, здійснює первинний відбір кандидатів відповідно до вимог і передає відповідні пропозиції роботодавцям. Наступні етапи відбору відбуваються на стороні військових.

Такий підхід рекрутингу допомагає вирішити основні проблеми, пов’язані з мобілізацією, включаючи врахування сильних і слабких сторін кандидата при визначенні військової спеціальності, а також уникнення “лотереї” у військкоматі.

Читайте також: Частина “вагнеровцев” підійшла до кордону Литви

  • Нова компанія з видобутку бурштину з’явилась на Рівненщині
    На Рівненщині зʼявився ще один легальний проєкт з видобутку бурштину. Компанія «Сонячне ремесло» розпочала роботи на Томашгородському родовищі у Рокитнівській громаді. Мова йде про видобуток до 15 тонн бурштину на рік. Проєкт створить близько 100 нових робочих місць, сприятиме надходженню…