fbpx

Зупинка «Авторемзавод» проситься на ремонт

Діліться інформацією з друзями:

До редакції газети «7 днів» звернулися рівняни, котрі проживають на вул. Соборній, О. Теліги. Вербовій, Бегми та інших, які щоденно користуються, як пасажири, зупинкою громадського транспорту «Авторемзавод» (вул. Соборна).

У своєму листі вони, зокрема, пишуть, що ця зупинка належно не облаштована бруківкою з першого дня її встановлення уже більш як два роки.
«На місці, де відсутня бруківка, на щебені завжди повно сміття, недопалків, адже їх неможливо ні підмести, ні згребти. На цій зупинці завжди чимало людей: і зранку, і впродовж цілого дня. Адже поруч – багатоповерхівки, церква і районне управління соціального захисту, куди щоденно приїздять громадяни з усього Рівненського району. Тому свого часу і встановили тут не одну, а дві зупинки (навіс із лавкою).

До зупинки ще й непросто дійти. Приблизно 100 метрів тротуару (від дев’ятиповерхівки БОС № 207) із вищербленим асфальтом, ямками, які в дощову погоду перетворюються на суцільне море калюж.Це, мабуть, найстрашніший відрізок вулиці на всій Соборній. А люди, які працюють, завжди поспішають і змушені спотикатися та перескакувати калюжі. Школярики не мають можливості дійти до зупинки, щоб не забруднитися. Люди похилого віку мають прискіпливо приглядатися, щоб, бува, не оступитися. А про прогулянки на підборах годі й казати.

Так і живемо. Терпимо-терпимо і все сподіваємося, що колись і на нашій вулиці буде свято. Бо ж вибори – не за горами. А тому дуже просимо звернути увагу на наші проблеми і допомогти привести у належний стан частинку нашого улюбленого міста», – йдеться у листі.

Ми попросили прокоментувати цю ситуацію міського голову Рівного Володимира Хомка. Ось що він повідомив:

– Проблема в тому, що раніше не був завершений капітальний ремонт вулиці Соборної. Цього року і зупинку «Авторемзавод», і тротуари біля неї поремонтують. Від ремзаводу – і далі. Не знаю, чи зможемо завершити капітальний ремонт цієї вулиці, але зупинку і тротуар зробимо. Як тільки встановиться сприятлива, тепла погода.

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»