fbpx

Рівненська міська влада діє за планом

Діліться інформацією з друзями:

Шановні рівняни!

Вимушений звернутися до вас і вашої свідомості у зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні із захворюванням на коронавірус. У Рівному немає причини для паніки, оскільки справно функціонують усі служби забезпечення життєдіяльності, комунальні служби, громадський транспорт. Працюють усі лікарні. Вони забезпечені необхідними медикаментами та обладнанням. А також магазини, в яких є у достатній кількості всі необхідні продовольчі товари. У регіоні створений спеціальний цілодобовий колцентр для оперативного зв’язку за номером 0800500078.

Водночас інформація, яка надходить з інших регіонів та держав, вкрай тривожна, і зобов’язує нас вчасно та відповідально на неї реагувати. Сподіваємось, ми ще маємо кілька днів у запасі, які було б злочинно не використати для підготовки до недопущення погіршення ситуації.

Біда вже на порозі, але маємо фору, щоб зустріти її в повній готовності. Тому міською владою прийняте зважене та необхідне рішення про закриття з 18 березня усіх закладів та установ на території міста Рівного, за винятком продуктових магазинів, аптек та автозаправних станцій. Все – це означає все, включаючи фітнесзали, басейни, бібліотеки, лазні тощо. Громадський транспорт поки що буде працювати у штатному режимі з дотриманням усіх необхідних методів дезінфекції.На жаль, єдиним надійним способом убезпечити себе від захворювання є ізоляція. Тому прошу вас не виходити з дому без потреби, не користуватися (по можливості) громадським транспортом та не відвідувати місця скупчення людей, утриматися від виїзду за межі міста.

Окремо звертаюся до очільників релігійних громад усіх конфесій: зробити все можливе, щоб убезпечити своїх парафіян, особливо це стосується літних людей.

Шановні рівняни!

Станом на 16 березня в нашому регіоні немає жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. І те, як будуть розвиватися події надалі, залежить від нас, нашої організованості, самодисципліни, побутової та санітарної культури.

Я дуже сподіваюся на розуміння та підтримку дій влади. Хай береже нас Бог! Усім міцного здоров’я!

Володимир ХОМКО, міський голова Рівного

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»