fbpx

Житель Рівненщини незаконно приватизував землю вартість понад 100 тисяч гривень

Діліться інформацією з друзями:

Дубенчанина судитимуть за незаконну приватизацію землі

Дубенською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя міста Дубно, якому інкримінують  шахрайство шляхом обману (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році 40-річний громадянин України отримав у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку в одному з сіл Дубенського району. Проте, приховуючи цей факт, у лютому 2021 року він знову подав до одного з органів місцевого самоврядування Дубенського району заяву про затвердження проекту землеустрою та безоплатну передачу у власність іншої земельної ділянки з цим же цільовим призначенням.

На підставі заяви, депутатами ради у березні минулого року прийнято рішення про передачу у власність чоловікові земельну ділянку комунальної власності площею 0,0711 га, вартістю понад 113 тис. грн.

Цей факт встановили прокурори окружної прокуратури, і з їхньої ініціативи наразі на ділянку накладено арешт, що унеможливлює проведення реєстрації права приватної власності на неї.

Чоловікові загрожує до 2 років позбавлення волі.

 Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Дубенської окружної прокуратури