fbpx

Дубенчанина судитимуть за незаконну приватизацію землі

Діліться інформацією з друзями:

У 2019 році 40-річний чоловік отримав у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку в одному з сіл Дубенського району. Проте, приховуючи цей факт, у лютому 2021 року він знову подав до одного з органів місцевого самоврядування Дубенського району заяву про затвердження проекту землеустрою та безоплатну передачу у власність іншої земельної ділянки з цим же цільовим призначенням.

На підставі заяви, депутатами ради у березні минулого року прийнято рішення про передачу у власність чоловікові земельну ділянку комунальної власності площею 0,0711 га, варті стю понад 113 тис. грн.

Цей факт встановили прокурори окружної прокуратури, і з їхньої ініціативи наразі на ділянку накладено арешт, що унеможливлює проведення реєстрації права приватної власності на неї.

Чоловікові загрожує до 2 років позбавлення волі.

 Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Джерело: пресслужба прокуратури Рівненської області