Завдяки поліції у Рівному оперативно повернули загублену дитину

Діліться корисною інформацією з друзями:

Поліцейські передали матері знайденого у Рівному малолітнього сина.


Близько 17:30 сьогодні, 24 вересня, до Рівненського РУП рівнянка привезла маленького хлопчика, якого виявила у Рівному і поліцейські розшукували його родичів. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

З’ясувалося, що матір шукала дитину власними силами та запитувала у перехожих. Один із рівнян і повідомив, що бачив оголошення про знайденого хлопчика в інтернеті. Показав його жінці та продиктував номер, вказаний поліцейськими у дописі. Вже через декілька хвилин Ярославчик в моніторі комп’ютера із камер відеоспостереження побачив маму, яка приїхала його забирати.

Розгублена та злякана жінка розповіла, що вимушено переселилася у Рівне із 4-річним сином із Миколаївської області, коли почалося повномасштабне вторгнення росії, а проживають вони в гуртожитку на вулиці Пластовій. Поки вона готувала їсти, хлопчик із старшими дітками, що проживають по сусідству, гуляв у дворі. Тоді і загубився….

На щастя, він не потрапив у біду. Завдяки небайдужій громадянці перебував у безпеці разом із поліцейськими. Правоохоронці провели із жінкою профілактичну бесіду щодо недопущення таких ситуацій в подальшому.
Однак, як з’ясувалося, декілька днів тому Ярослав також загубився. Тоді рівненські патрульні повернули його матері.