fbpx

Заступниця мера Рівного розповіла яким буде новий навчальний рік

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному планують очне та дистанційне навчання у новому навчальному році, за вибором батьків та учнів. Наразі триває опитування батьків на цю тему, а також підготовка укриттів у навчальних закладах. Про це написала на своїй сторінці в соцмережі заступниця міського голови Марина Кузьмічова.

– Прошу всіх батьків відповідально віднестися до опитування та надати відповідь. Школи мають мати час для організації навчального процесу. Сьогодні питанням номер один – безпекова складова навчального процесу, – зазначила чиновниця.

Практично у всіх школах та садочках рівненської громади починаються ремонтні роботи укриттів. Варто розуміти, що такі укриття однозначно не врятують від прямого попадання (хоча залежить в яку частину будівлі влучає ракета). Це не Азовсталь, де місячне бомбардування витримували металеві глиби. Але такі укриття точно здатні захистити від наслідків ударної хвилі, від уламків та осколків.

Згідно норм укриття повинні мати:

– 2 виходи

– Металеві двері

– Систему вентиляції

– Санвузли

– Доступ до води

– Нормальні косметичні умови ( вирівняна підлога, достатньо світла, розетки, пофарбовані стіни).

Комісія у складі фахівців управління капітального будівництва, депутатів РМР обстежила приміщення, склали відповідні акти. Після закінчення всіх процедур підрядники приступають до виконання ремонтних робіт.

– З 1 вересня, якщо у нашому регіоні не погіршиться ситуація, ми плануємо відновлення очного навчання. Але звісно маємо враховувати думку тих батьків, котрі не готові відпускати свою дитину у школу. Також ми маємо враховувати велику кількість діток, котрі перебувають зараз закордоном і мають бажання вчитися дистанційно у наших школах, – наголосила посадовиця.