fbpx

Контрнаступ України на Херсонщині набирає обертів, – Британська розвідка

Діліться інформацією з друзями:

За даними Британської розвідки, в результаті успішних ударів ЗСУ російські війська на західному березі Дніпра стали дуже вразливими.

Про це пише «Європейська правда» із посиланням на розвідувальний  огляд Міноборони Британії.

«Контрнаступ України на Херсонщині набирає обертів. Її сили, ймовірно, створили плацдарм на південь від річки Інгулець, яка утворює північний кордон окупованого росією Херсона» – йдеться в документі.

Наголошується, що Україна використала свою нову далекобійну артилерію, щоб пошкодити щонайменше три мости через річку Дніпро, через які росія постачає території, що знаходяться під її контролем.

Один із них, 1000-метровий Антонівський міст поблизу Херсона, був пошкоджений минулого тижня. А 27 липня Україна вдарила по ньому знову, і дуже ймовірно, що зараз переправа непридатна для використання, зазначають у британській розвідці.

«49-та армія Росії дислокується на західному березі Дніпра і зараз виглядає дуже вразливою» – стверджують в Міноборони Британії.

Як зазначається, Херсон, найбільш політично значущий населений пункт, окупований Росією, зараз практично відрізаний від інших окупованих територій.

«Його втрата серйозно підірвала б спроби Росії намалювати окупацію як успіх» – йдеться в огляді.