fbpx

Зарплати мерів трьох міст: хто отримав найбільше у 2022 році

На зарплату голів Рівненської, Львівської та Івано-Франківської міських рад витрачено у 2022 році майже 2 мільйони гривень.

Відповідну інформацію оприлюднили журналісти сайту «Конкурент» .

У Рівному витрати на зарплати керівництва міської ради склали майже 2 мільйони 500 тисяч гривень.

З цієї суми понад 490 тисяч гривень було витрачено на оплату праці міського голови. Олександр Третяк, міський голова Рівного, отримав за рік майже 490 тисяч гривень, що складає близько 40 тисяч гривень на місяць. Найвищу зарплату він отримав у березні – понад 66 тисяч гривень, а найнижчу – у квітні, трохи менше як 27 тисяч гривень.

У Львові на заробітну плату керівництва міської ради, включаючи премії та надбавки, було витрачено понад 6 мільйонів 781 тисячу гривень.

З цієї суми понад 813 тисяч гривень припадає на зарплату мера міста, Андрія Садового. Загалом за рік він отримав понад 813 тисяч гривень, а після оплати податків сума становила майже 650 тисяч гривень. Середня місячна зарплата Садового складала приблизно 68 тисяч гривень. Найвищу зарплату він отримав у листопаді – трохи більше як 103 тисячі гривень, а найнижчу – у квітні, 34 тисячі гривень.

Івано-Франківська міська рада також витратила значну суму на заробітну плату керівництва, близько 5 мільйонів гривень.

З цієї суми понад 605 тисяч гривень припадає на зарплату мера міста, Руслана Марцінківа. Загалом за рік Марцінків заробив трохи більше як 606 тисяч гривень, що складає близько 50 тисяч гривень на місяць. Найвищу зарплату він отримав у грудні – майже 86 тисяч гривень, а найнижчу – у березні, 41 тисячу гривень.

Зарплати керівництва Рівного

Секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну у 2022 році нарахували понад 407 тисяч гривень.

Артем Ганущак, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, минулого року отримав понад 492 тисячі гривень заробітної плати.

Заступнику міського голови Євгенію Іванішину за минулий рік роботи нарахували понад 362 тисячі гривень заробітної плати, але отримувати він її почав лише з лютого.

Ще один заступник очільника Рівного Ігор Кречкевич у 2022 році отримав понад 408 тисяч гривень.

Марина Кузьмічова, заступниця голови міста з гуманітарних питань, того року заробила трохи більше як 400 тисяч гривень.

Заступник міського голови з питань архітектури та будівництва Олександр Миронюк з перших днів війни служить в лавах ЗСУ, тому заробітну плату йому нараховували тільки до липня місяця. За цей період йому нарахували понад 402 тисячі гривень.

Юрій Поліщук на посаді заступника міського голови отримував заробітну плату лише до липня 2022 року. Зараз він в ЗСУ. За цей час йому нарахували трохи більше як 371 тисячу гривень.

Читайте також: Капелани з Рівного доставили допомогу на затоплену Херсонщину