fbpx

Капелани з Рівного доставили допомогу на затоплену Херсонщину

Діліться інформацією з друзями:

Гуманітарна допомога доставлена мешканцям Херсонщини, які постраждали від затоплення. Населені пункти, що постраждали від повені, отримали продукти харчування, сотні літрів питної води, ліки, корм для тварин та інші необхідні речі.

Капелани з Рівного вирушили до затоплених районів Херсону. Вони використовували човни, щоб дістатися до людей, які були вкрай вразливі, укриті у своїх під’їздах та будинках. Часто вони не мали доступу до продуктів харчування та питної води, тому допомога була невід’ємною.

Капелани з Рівного доставили допомогу на затоплену Херсонщину

Доставлено їжу та питну воду до міста Снігурівка та прилеглих сіл. Ці населені пункти стали жертвами розливу річки Інгулець, і тепер мешканці не можуть отримувати воду з колодязів, як це було раніше, оскільки вона не годна для споживання.

Щиро дякуємо кожному рівнянину, хто взяв участь у формуванні гуманітарного вантажу в Рівненському міському штабі збору допомоги!

Також висловлюємо подяку Капеланському патрулю Західного регіону та місії “Обітниця миру” за координацію та доставку необхідних речей до Херсонщини!

Читайте також: Далекобійник з Рівненщини: Від життя в Словенії до ТРО на батьківщині