fbpx

Заклад освіти для дорослих у Рівному орієнтується на нові ефективні комунікації

Сьогодні, в умовах війни, на професійне навчання до Рівненського центру ПТО ДСЗ приходять скеровані службою зайнятості внутрішньо-переміщені особи.

А партнерські комунікації щодо кадрового забезпечення вибудовуються з новими релокованими підприємствами, серед яких підприємства легкої,  харчової, деревообробної та меблевої промисловості. З початку року у Центрі пройшли навчання близько 5 тисяч безробітних: дистанційно, за дуальною формою та індивідуальними навчальними планами.

Серед випускників – вимушено переміщені особи та учасники бойових дій. Освітяни оперативно реагують на важливі вимоги часу та нові формати роботи. Про це говорили на педагогічній раді, планували нову роботу та аналізували здобутки. Так, активно впроваджуються нові курси цільового призначення (КЦП), які необхідні для працевлаштування робітників, виконання нових завдань на виробництвах,  серед яких –  «Технологія обробки легкого одягу», «Оператор безпілотного літального засобу (дрону)», «Написання бізнес-плану для отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу»,  а також ліцензуються нові професії – «Машиніст (кочегар) котельні», «Ізолювальник з термоізоляції», «Швачка». Відповідно до динамічних змін у технологіях створюються нові КЦП і у сферах побутового обслуговування, громадського харчування та готельного господарства. Заклад освіти орієнтується на найбільш затребувані професії будівельної, швейної  галузей, торговельної сфери, водіїв.

В умовах правового режиму воєнного стану Рівненський центр ПТО ДСЗ – один із найпотужніших у системі профтехосвіти – не лише не зменшив обсягів навчання, але й наростив та модернізував технології та методи викладання, застосовуючи кращий досвід українських та зарубіжних колег.

Держава завбачливо виділяє кошти на підтримку підприємництва у садівництві, ягідництві та виноградарстві. У РЦПТО вже розроблено короткострокові освітні програми у сфері фермерства, садівництва та органічного ягідництва, які пропонуються увазі роботодавців та шукачів роботи. Триває навчання підприємців-початківців.

Долучайтеся до команди сучасних майстрів, професіоналів та кращих представників робітничих професій!

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua