За дві години зібрано 30 мільйонів гривень на придбання “Ловця шахідів”

Діліться корисною інформацією з друзями:

До Дня захисників і захисниць Олег Гороховський з UNITED24 та волонтером Ігорем Лаченковим придумали мегазбір щоб допомогти армії у захисті від дронів. На момент написання цього повідомлення, вже було зібрано 30 млн. гривень.

Про це у телеграмі повідомив співзасновник Монобанку банку Олег Гороховський. 

“Така бомба! Не знаю навіть, з чого почати! До Дня захисників і захисниць ми з UNITED24 та волонтером Ігорем Лаченковим придумали мегазбір. Ми хочемо зібрати 100 млн. гривень для придбання “Ловця шахедів”. Це така фігня, що робить дрон сліпим, він намагається піднятися на безпечну висоту, а далі збивається нашим ППО. Такі системи стоять на озброєнні країн НАТО. Один “Ловець” коштує 50 млн грн, але ми, звичайно ж, хочемо купити щонайменше два! Точну назву та модель цієї системи наразі називати мені не дозволили” — каже Олег.

Валерій Залужний із браслетом
Валерій Залужний підписує браслети “Вірю ЗСУ” для акції по збору коштів на “Ловця шахідів” (фото: з телеграм-каналу Олега Гороховського).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В рамках цього збору розігрується 1000 металевих браслетів вироблених з останньої довоєнної партії металу виробленого на “Азовсталі” з написом “ВІРЮ ЗСУ”, виготовлені спеціально для цього збору. 100 з них — з автографом Валерія Залужного.

Деталі розіграшу за цим посиланням на телеграм-каналі Олега Гороховського: https://t.me/OGoMono/990?single

Тут можна зробити свій внесок: https://send.monobank.ua/jar/A2E4m8GEQK

Підсумки розіграшу будуть оголошені в неділю о 16.10 о 17:00.

Фото з телеграм-каналу Олега Гороховського.